VAn Loon

Breda

Contactgegevens

Adres
Nieuwe Boschstraat 40
4811 CZ Breda
Openingstijden
Ma - Do: 08:30 - 17:30 uur
Vr: 08:30 - 17:00 uur

Ons team kent als geen ander de weg in de wereld van hypotheken, verzekeringen en pensioenen. Zowel privé als zakelijk. We zoeken tot de bodem uit hoe jij tegen de laagste maandlasten kunt wonen of je bedrijfsrisico’s goed kunt afdekken. En dat hoeft helemaal niet moeilijk te zijn. Bij ons krijg je namelijk altijd duidelijk en eerlijk advies én de beste service. Snel, makkelijk en vooral goed. Welkom bij Van Loon in Breda!

Meet our team - Breda

0 van de 0 medewerkers.
highlight
Verwijder alle filters

vestiging

Verwijder
Breda

Afdeling

Verwijder
Gefilterd op:
Tag
close icon

Marcel van Loon

Algemeen Directeur
Directie
Breda
marcel@van-loon.nl06-55848312

Chris Luiijf

Commercieel Directeur
Directie
Marketing & Communicatie
Breda
chris@van-loon.nl06-11510604

Esther Langeveld

Adjunct directeur
Directie
Breda
esther@van-loon.nl06-12557010

Piet Hein Verbaan

Manager verzekeringen
Verzekeringen
Breda
piethein@van-loon.nl06-20411580

Jore Theeuwes

Manager Blauw & Florijn / Financieel adviseur
Hypotheken
Breda
jore@van-loon.nl06-51170143

Andre Meijvis

Manager Hypotheken & Pensioen
Hypotheken
Pensioen
Breda
andre@van-loon.nl06-33325152

Monja Foesenek-van den Beemt

Teamleider Particulier Verzekeringen
Verzekeringen
Breda
monja@van-loon.nl076-5658551

Nikita Mensinga

Teamleider / Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Breda
nikita@van-loon.nl076-5658551

Dimphy Lambregts

Schadebehandelaar
Schade
Breda
dimphy@van-loon.nl078-2200011

Roosje Linders

Schadebehandelaar
Schade
Breda
roosje@van-loon.nl078-2200011

Merel Maas

Adviseur Zakelijk Binnendienst
Verzekeringen
Breda
merel@van-loon.nl076-5658551

Karin Fens

Schadebehandelaar
Schade
Breda
karin@van-loon.nl078-2200011

Tessa Dames

Projectleider
Projecten
Breda
tessa@van-loon.nl076-5658551

Koen van Oosterhout

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Breda
koen@van-loon.nl06-57141149

Loulou van Loon

Schadebehandelaar
Schade
Breda
loulou@van-loon.nl078-2200011

Viktorija Spele

Adviseur Zakelijk Binnendienst
Verzekeringen
Breda
viktorija@van-loon.nl076-5658551

Colinde van Beek

Financieel adviseur
Hypotheken
Breda
colinde@van-loon.nl06-13097421

Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Breda
lisanne@van-loon.nl076-5658551

Evelien van de Vondervoort

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Breda
evelien@van-loon.nl076-5658551

Philippe van den Dungen

Financieel adviseur
Hypotheken
Breda
philippe@van-loon.nl06-14849034

Marjolijn van der Maas

Adviseur verzekeringen
Verzekeringen
Pensioen
Breda
marjolijn@van.loon.nl06-43454342

Michiel van Oorschot

Adviseur particulier/zakelijke verzekeringen
Verzekeringen
Breda
michiel@van-loon.nl06-83214602

Danique van Noort

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Breda
danique@van-loon.nl076-5658551

Joy van Loon-van der Sprong

Pensioenadviseur Binnendienst
Pensioen
Breda
joy@van-loon.nl076-5658551

Erik de Graauw

Financieel adviseur
Hypotheken
Breda
erik@van-loon.nl06-53998645

Brandon Schippers

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Breda
brandon@van-loon.nl076-5658551

Amber Hoetelmans

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Breda
amber@van-loon.nl076-5658551

Esmé Kouters

Telefoniste/receptioniste
Secretariaat/Receptie
Breda
esme@van-loon.nl076-5658551

Annet Dubbelman

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Breda
annet@van-loon.nl076-5658551

Fabienne Lapidaire

Controller
Finance
Breda
fabienne@florishand.nl06-46310202

Anouk Corstiaensen

Marketing / GRAFISCH VORMGEVER
Marketing & Communicatie
Breda
anouk@van-loon.nl06-34552058

Anja Klaassen-van Oers

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Breda
anja.klaassen@van-loon.nl076-5658551

Marina Erfmann

Adviseur Zakelijk Binnendienst
Verzekeringen
Breda
marina@van-loon.nl076-5658551
Geen resultaten gevonden
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Meer WEten?

Neem contact

Met ons op