ons team

samen zijn wij van loon

Samen zijn we Van Loon

Wij werken op verschillende vestigingen en soms pakken we de telefoon zelfs op met een andere bedrijfsnaam, maar toch zijn we allemaal Van Loon. Dat komt omdat we allemaal werken vanuit dezelfde cultuurwaarden én met dezelfde kennis en inzet. Onze collega’s zijn flexibel in waar ze werken. Weet de een even niet het antwoord op je vraag? Dan zijn er nog 99 andere collega’s die het vast wel weten! Dat is het voordeel van onze grote organisatie. Zo krijg jij altijd de beste service.

0 van de 0 medewerkers.
highlight
Verwijder alle filters

Afdeling

Verwijder
Gefilterd op:
Tag
close icon

Marcel van Loon

Algemeen Directeur
Directie
Directie
marcel@van-loon.nl06-55848312

Chris Luiijf

Commercieel Directeur
Directie
Directie
Marketing & Communicatie
chris@van-loon.nl06-11510604

Esther Langeveld

Adjunct directeur
Directie
Directie
esther@van-loon.nl06-12557010

Hans Zikkenheiner

Manager Volmacht
Volmacht
Volmacht
hans@van-loon.nl06-21815131

Piet Hein Verbaan

Manager verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
piethein@van-loon.nl06-20411580

Jore Theeuwes

Manager Blauw & Florijn / Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
jore@van-loon.nl06-51170143

Wijnand van Gestel

Teamleider Zakelijke Verzekeringen / Vestigingsmanager Etten-Leur
Verzekeringen
Verzekeringen
wijnand@van-loon.nl076-5035436

Jonathan Wagter

Vestigingsmanager Rotterdam | Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
jonathan@van-loon.nl06-24919401

Fernando Duarte Nogueira

Vestigingsmanager Leiden & Den Haag | Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
fernando@van-loon.nl06-40974692

Arthur Lapidaire

Financieel adviseur/MfN registermediator
Hypotheken
Hypotheken
arthur@florishand.nl06-55821828

Dianne de Kort

Manager Floris’Hand / Financieel adviseur / RFEA / MFN registermediator
Hypotheken
Hypotheken
dianne@florishand.nl06-54363324

Andre Meijvis

Manager Hypotheken & Pensioen
Hypotheken
Hypotheken
Pensioen
andre@van-loon.nl06-33325152

Monja Foesenek-van den Beemt

Teamleider Particulier Verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
monja@van-loon.nl076-5658551

Nikita Mensinga

Teamleider / Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
nikita@van-loon.nl076-5658551

Dieuwertje Alblas

Personal Assistant / Teamleider Receptie
Secretariaat/Receptie
Secretariaat/Receptie
dieuwertje@van-loon.nl06-51796972

Ron van Tilburg

Teamleider schade
Schade
Schade
ron@van-loon.nl078-6142222

Carla Simon

HR-businesspartner
HR
HR
carla.simon@van-loon.nl

Astrid Ruiter

Adviseur Particuliere verzekeringen binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
astrid@van-loon.nl

Amy Booij

Telefoniste/Receptioniste
Secretariaat/Receptie
Secretariaat/Receptie
amy@van-loon.nl

Dimphy Lambregts

Schadebehandelaar
Schade
Schade
dimphy@van-loon.nl078-2200011

Anouk van Venrooij

Acceptant Particulier
Volmacht
Volmacht
anouk.vanvenrooij@van-loon.nl078-6142222

Carla Ijpelaar-Lombarts

Acceptant zakelijk
Volmacht
Volmacht
carla@van-loon.nl078-6142222

Roosje Linders

Schadebehandelaar
Schade
Schade
roosje@van-loon.nl078-2200011

Jantine van Wijk-Aantjes

Acceptant Particulier
Volmacht
Volmacht
jantine@van-loon.nl078-6142222

Ayla Ridderhof

Schadebehandelaar
Schade
Schade
ayla@van-loon.nl078-2200011

Anja van den Berg

Volmachtbeheerder/acceptant zakelijk
Volmacht
Volmacht
anja@van-loon.nl078-6142222

Melissa Amatsahip

Acceptant Zakelijk
Volmacht
Volmacht
melissa@van-loon.nl078-6142222

Ralph van Vuuren

Acceptant zakelijk
Volmacht
Volmacht
ralph@van-loon.nl078-6142222

Karien Konings

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
karien@van-loon.nl076-5035436

Merel Maas

Adviseur Zakelijk Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
merel@van-loon.nl076-5658551

Renee de Boer-Monster

Acceptant Particulier
Volmacht
Volmacht
renee@van-loon.nl078-6142222

Sharon Morais

Schadebehandelaar
Schade
Schade
sharon.morais@van-loon.nl078-2200011

Hilde Oerlemans-Hartendorp

Backoffice
Overvoer/Oversluit
Overvoer/Oversluit
hilde@van-loon.nl078-6142222

Karin Fens

Schadebehandelaar
Schade
Schade
karin@van-loon.nl078-2200011

Henk Tempelaar

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
henk@van-loon.nl06-22373861

Sharon Morry

Acceptant zakelijk
Volmacht
Volmacht
sharon@van-loon.nl078-6142222

Elvira Pott-Kolenbrander

Schadebehandelaar
Schade
Schade
elvira@van-loon.nl078-2200011

Anita Spyra-van Gurp

Administratief medewerker
Overvoer/Oversluit
Overvoer/Oversluit
anita@van-loon.nl076-5035436

Charlotte Teekens

Schadebehandelaar
Schade
Schade
charlotte@van-loon.nl078-2200011

Dick Binnekamp

Backoffice
Overvoer/Oversluit
Overvoer/Oversluit
dick@van-loon.nl078-6142222

Tessa Dames

Projectleider
Projecten
Projecten
tessa@van-loon.nl076-5658551

Koen van Oosterhout

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
koen@van-loon.nl06-57141149

Loulou van Loon

Schadebehandelaar
Schade
Schade
loulou@van-loon.nl078-2200011

Colinde van Beek

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
colinde@van-loon.nl06-13097421

Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
lisanne@van-loon.nl076-5658551

Evelien van de Vondervoort

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
evelien@van-loon.nl076-5658551

Philippe van den Dungen

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
philippe@van-loon.nl06-14849034

Michiel van Oorschot

Adviseur particulier/zakelijke verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
michiel@van-loon.nl06-83214602

Danique van Noort

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
danique@van-loon.nl076-5658551

Debby Kroon

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
debby@van-loon.nl06-34492164

Erik de Graauw

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
erik@van-loon.nl06-53998645

Susan Beerman

Telefoniste/receptioniste
Secretariaat/Receptie
Secretariaat/Receptie
susan@van-loon.nl078-6142222

Brandon Schippers

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
brandon@van-loon.nl076-5658551

Hanke Konijnenburg-van Houwelingen

Teamleider provinciale polis verwerking
Provinciaal
Provinciaal
hanke@van-loon.nl078-6142222

Amber Hoetelmans

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
amber@van-loon.nl076-5658551

Esmé Kouters

Telefoniste/receptioniste
Secretariaat/Receptie
Secretariaat/Receptie
esme@van-loon.nl076-5658551

Sharita Soekhram-Jadoenath

Telefoniste/receptioniste
Secretariaat/Receptie
Secretariaat/Receptie
sharita@van-loon.nl078-6142222

Annet Dubbelman

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
annet@van-loon.nl076-5658551

Jos Pott

Financieel Adviseur / Adviseur verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
Hypotheken
jos@van-loon.nl06-34585772

Fabienne Lapidaire

Controller
Finance
Finance
fabienne@florishand.nl06-46310202

Babette Hegeman-Rasing

Financieel Adviseur
Hypotheken
Hypotheken
babette@van-loon.nl076-5035436

Anouk Corstiaensen

Marketing / GRAFISCH VORMGEVER
Marketing & Communicatie
Marketing & Communicatie
anouk@van-loon.nl06-34552058

Pascal Stumpers

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
pascal@van-loon.nl06-38150818

Laura van Heeren

IT-medewerker
Projecten
Projecten
laura@van-loon.nl078-6142222

Martijn van Ham

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
martijn.vanham@van-loon.nl06-18700879

Marcella Claassen

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
marcella@van-loon.nl06-10973317

Pia Boermann

Administratief medewerker provinciale polisverwerking
Provinciaal
Provinciaal
pia@van-loon.nl078-6142222

Niels Gille

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
niels@florishand.nl06-46760753

Hugo Vlielander

Financieel Adviseur
Hypotheken
Hypotheken
hugo@van-loon.nl06-38574556

Yuri van der Weel

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
yuri@van-loon.nl070-8872531

Tim Verkijk

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
tim@florishand.nl0162 – 37 22 37

Hans van Dorst

Adviseur verzekeringen binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
hans@florishand.nl0162 – 37 22 37

Karin Verhulst-Elemans

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
karin@florishand.nl0162 – 37 22 37

Willem de Mol

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
willem@van-loon.nl06-28488302

Severine Guilonard-Baumgarten

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
severine@van-loon.nl070-8872531

Iris Vromans-Montee

Hypotheekadviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
iris@florishand.nl0162 – 37 22 37

Rene van Rijsewijk

Financieel Adviseur
Hypotheken
Hypotheken
rene@florishand.nl06-54228775

Elise Hessels

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
elise@florishand.nl0162 – 37 22 37

Aline Roks

Financieel adviseur
Hypotheken
Hypotheken
aline@florishand.nl06-42060728

Cindy van Es-Ligtvoet

Adviseur Zakelijk Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
cindy@florishand.nl0162 – 37 22 37

Ruud Vermeer

Schadebehandelaar
Schade
Schade
ruud@van-loon.nl078-6142222

Anja Klaassen-van Oers

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
anja.klaassen@van-loon.nl076-5658551

Marina Erfmann

Adviseur Zakelijk Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
marina@van-loon.nl076-5658551

Fiep Schaareman

TELEFONISTE/RECEPTIONISTE
Secretariaat/Receptie
Secretariaat/Receptie
FIEP@VAN-LOON.NL078-6142222

Jordi Louwman

Assistent Financial Controller
Finance
Finance
jordi@van-loon.nl078-6142222

Fabienne Huizinga-Lok

Acceptant Zakelijk Volmacht
Volmacht
Volmacht
fabienne.huizinga@van-loon.nl078-6142222

Ricardo Zwaan

Adviseur Verzekeringen Buitendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
ricardo@florishand.nl

Lennert Kin

Adviseur Zakelijk Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
lennert@florishand.nl

Simone de Jong

Administratief Medewerker Provinciale Polisverwerking
Provinciaal
Provinciaal
simone@van-loon.nl

Sietse Rompa

Senior Schadebehandelaar
Schade
Schade
sietse@van-loon.nl

Clemens Snoeren

Adviseur zakelijke verzekeringen buitendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
clemens@florishand.nl

Inge Vos

Assistent Controller
Finance
Finance

Ruben Roovers

Stagiair Projecten
Projecten
Projecten

Femke Beerstra

HR Medewerker
HR
HR
femke@van-loon.nl

Seth Boer

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
seth@van-loon.nl

Stacey van der Spek-van Schie

Adviseur Particuliere Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
stacey@van-loon.nl

Siebe Schrijber

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
siebe@van-loon.nl06-38159860

Rudi de Jong

Adviseur particulier verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
rudi@van-loon.nl085 273 67 08
Geen resultaten gevonden
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.