ons team

samen zijn wij van loon

Samen zijn we Van Loon

Wij werken op verschillende vestigingen en soms pakken we de telefoon zelfs op met een andere bedrijfsnaam, maar toch zijn we allemaal Van Loon. Dat komt omdat we allemaal werken vanuit dezelfde cultuurwaarden én met dezelfde kennis en inzet. Onze collega’s zijn flexibel in waar ze werken. Weet de een even niet het antwoord op je vraag? Dan zijn er nog 99 andere collega’s die het vast wel weten! Dat is het voordeel van onze grote organisatie. Zo krijg jij altijd de beste service.

0 van de 0 medewerkers.
highlight
Verwijder alle filters

Afdeling

Verwijder
Gefilterd op:
Tag
close icon

Ingrid van Boxtel

Adviseur Particuliere Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
ingrid.boxtel@van-loon.nl0884252101

Korneel van den Heuvel

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
Korneel@van-loon.nl0884252187

Moisés Rigaud

Adviseur Particuliere Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
moises@van-loon.nl0884252101

Marielle van den Bosch - van Aalst

Schadebehandelaar
Claims
Claims
marielle@van-loon.nl0884252100

Nursen Gurcu - Yalcin

Adviseur Zakelijke Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
nursen@van-loon.nl0884252102

Karin Strijbosch

Schadebehandelaar
Claims
Claims
karin.strijbosch@van-loon.nl0884252100

Mignon Donkers

Adviseur Particuliere Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
mignon@van-loon.nl0884252101

Joyce Versteeg

Adviseur Particuliere Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
joyce@van-loon.nl0884252101

Peter Koesen

Pensioen- en verzekeringsadviseur
Verzekeringen
Verzekeringen
peter.koesen@van-loon.nl0884252102

Mirte van den Langenberg

Adviseur Particuliere Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
mirte@van-loon.nl0884252101

Petra Reinders - Groen

Volmachtbeheerder
Volmacht
Volmacht
petra@van-loon.nl0884252109

Rachelle Charlier - van der Rijt

Administratief Financieel Medewerker
Provinciaal
Provinciaal
rachelle@van-loon.nl0884252111

Monique Sagt - van Ballegooijen

Administratief Financieel Medewerker
Provinciaal
Provinciaal
monique@van-loon.nl0884252111

Martijn in 't Groen

Administratief Medewerker Claims
Claims
Claims
martijn@van-loon.nl0884252100

Rewien Asray

Schadebehandelaar
Claims
Claims
rewien@van-loon.nl0884252100

Peter de Bakker

Financieel Adviseur
Hypotheken
Hypotheken
peter.bakker@van-loon.nl0884252186

Rachne Braaksma

Adviseur Particuliere Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
rachne@van-loon.nl0884252101

Jeroen van der Dussen

Financieel Adviseur
Hypotheken
Hypotheken
jeroen.dussen@van-loon.nl0884252188

Miranda Disco - Schellings

Adviseur Particuliere Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
miranda@van-loon.nl0884252101

Angeline de Bekker-Pijnappels

Schadebehandelaar
Claims
Claims
angeline@van-loon.nl0884252100

Jeroen Stakenburg

Financieel Adviseur Binnendienst
Hypotheken
Hypotheken
jeroen.stakenburg@van-loon.nl0884252104

Laura Eijsermans - Huizinga

Schadebehandelaar
Claims
Claims
laura.eijsermans@van-loon.nl0884252100

Jeroen Fokker

Schadebehandelaar
Claims
Claims
jeroen@van-loon.nl0884252100

Jolande Uitdewilligen

Telefoniste / Receptioniste
Secretariaat/Receptie
Secretariaat/Receptie
jolande@van-loon.nl076-5658551

Siebe Schrijber

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
siebe@van-loon.nl06-38159860

Rudi de Jong

Adviseur particulier verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
rudi@van-loon.nl085 273 67 08

Nima Allameh-Zadeh

Adviseur Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
nima@hoogenraadvanloon.nltel:0703996560

Karen van den Berg

Adviseur Zakelijke Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
karen.berg@van-loon.nl0884252102

Margchelina Buijs

Adviseur Verzekeringen Binnendienst (teamleider)
Verzekeringen
Verzekeringen
margchelina@hoogenraadvanloon.nl0703996560

Job Bouwsema

Administratief Medewerker Volmacht
Volmacht
Volmacht
job@van-loon.nl

Anton Harinck

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
anton@van-loon.nl0884252160

Daniëlle de Jong

Adviseur Zakelijke Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Verzekeringen
danielle@van-loon.nl+31884252102

Peter Huijbregts

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Verzekeringen
peter.huijbregts@van-loon.nl0648301190
Geen resultaten gevonden
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.