VAn Loon

Etten-Leur

Contactgegevens

Adres
Lange Brugstraat 34
4871 CP Etten-Leur
Openingstijden
Ma - Do: 08:30 - 17:30 uur
Vr: 08:30 - 17:00 uur

Ons team kent als geen ander de weg in de wereld van hypotheken, verzekeringen en pensioenen. Zowel privé als zakelijk. We zoeken tot de bodem uit hoe jij tegen de laagste maandlasten kunt wonen of je bedrijfsrisico’s goed kunt afdekken. En dat hoeft helemaal niet moeilijk te zijn. Bij ons krijg je namelijk altijd duidelijk en eerlijk advies én de beste service. Snel, makkelijk en vooral goed. Welkom bij Van Loon in Etten-Leur! 

Meet our team - Etten-Leur

0 van de 0 medewerkers.
highlight
Verwijder alle filters

vestiging

Verwijder
Etten-Leur

Afdeling

Verwijder
Gefilterd op:
Tag
close icon

Marcel van Loon

Algemeen Directeur
Directie
Breda
marcel@van-loon.nl06-55848312

Chris Luiijf

Commercieel Directeur
Directie
Marketing & Communicatie
Breda
chris@van-loon.nl06-11510604

Esther Langeveld

Adjunct directeur
Directie
Breda
esther@van-loon.nl06-12557010

Wijnand van Gestel

Teamleider Zakelijke Verzekeringen / Vestigingsmanager Etten-Leur
Verzekeringen
Etten-Leur
wijnand@van-loon.nl076-5035436

Andre Meijvis

Manager Hypotheken & Pensioen
Hypotheken
Pensioen
Breda
andre@van-loon.nl06-33325152

Karien Konings

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Etten-Leur
karien@van-loon.nl076-5035436

Elvira Pott-Kolenbrander

Schadebehandelaar
Schade
Etten-Leur
elvira@van-loon.nl078-2200011

Anita Spyra-van Gurp

Adviseur Particulier Binnendienst
Verzekeringen
Etten-Leur
anita@van-loon.nl076-5035436

Jos Pott

Financieel Adviseur / Adviseur verzekeringen
Verzekeringen
Hypotheken
Etten-Leur
jos@van-loon.nl06-34585772

Babette Hegeman-Rasing

Financieel Adviseur
Hypotheken
Etten-Leur
babette@van-loon.nl076-5035436

Anouk Corstiaensen

Marketing / GRAFISCH VORMGEVER
Marketing & Communicatie
Breda
anouk@van-loon.nl06-34552058
Geen resultaten gevonden
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Meer WEten?

Neem contact

Met ons op