VAn Loon

Dordrecht

Contactgegevens

Adres
Burgemeester de Raadtsingel 65
3311 JG Dordrecht
Openingstijden
Ma - Do: 08:30 - 17:30 uur
Vr: 08:30 - 17:00 uur

Ons team kent als geen ander de weg in de wereld van hypotheken, verzekeringen en pensioenen. Zowel privé als zakelijk. We zoeken tot de bodem uit hoe jij tegen de laagste maandlasten kunt wonen of je bedrijfsrisico’s goed kunt afdekken. En dat hoeft helemaal niet moeilijk te zijn. Bij ons krijg je namelijk altijd duidelijk en eerlijk advies én de beste service. Snel, makkelijk en vooral goed. Welkom bij Van Loon in Dordrecht! 

Meet our team - Dordrecht

0 van de 0 medewerkers.
highlight
Verwijder alle filters

vestiging

Verwijder
Dordrecht

Afdeling

Verwijder
Gefilterd op:
Tag
close icon

Marcel van Loon

Algemeen Directeur
Directie
Breda
marcel@van-loon.nl06-55848312

Chris Luiijf

Commercieel Directeur
Directie
Marketing & Communicatie
Breda
chris@van-loon.nl06-11510604

Esther Langeveld

Adjunct directeur
Directie
Breda
esther@van-loon.nl06-12557010

Hans Zikkenheiner

Manager Volmacht
Volmacht
Dordrecht (HQ)
hans@van-loon.nl06-21815131

Andre Meijvis

Manager Hypotheken & Pensioen
Hypotheken
Pensioen
Breda
andre@van-loon.nl06-33325152

Dieuwertje Alblas

Personal Assistant / Teamleider Receptie
Secretariaat/Receptie
Dordrecht (HQ)
dieuwertje@van-loon.nl06-51796972

Ron van Tilburg

Teamleider schade
Claims
Dordrecht (HQ)
ron@van-loon.nl078-6142222

Carla Simon

HR-businesspartner
HR
Dordrecht (HQ)
carla.simon@van-loon.nl

Astrid Ruiter

Adviseur Particuliere verzekeringen binnendienst
Verzekeringen
Dordrecht (HQ)
astrid@van-loon.nl

Amy Booij

Telefoniste/Receptioniste
Secretariaat/Receptie
Dordrecht (HQ)
amy@van-loon.nl

Anouk van Venrooij

Acceptant Particulier
Volmacht
Dordrecht (HQ)
anouk.vanvenrooij@van-loon.nl078-6142222

Carla Ijpelaar-Lombarts

Acceptant zakelijk
Volmacht
Dordrecht (HQ)
carla@van-loon.nl078-6142222

Jantine van Wijk-Aantjes

Acceptant Particulier
Volmacht
Dordrecht (HQ)
jantine@van-loon.nl078-6142222

Ayla Ridderhof

Schadebehandelaar
Claims
Dordrecht (HQ)
ayla@van-loon.nl078-2200011

Anja van den Berg

Volmachtbeheerder/acceptant zakelijk
Volmacht
Dordrecht (HQ)
anja@van-loon.nl078-6142222

Melissa Amatsahip

Acceptant Zakelijk
Volmacht
Dordrecht (HQ)
melissa@van-loon.nl078-6142222

Ralph van Vuuren

Acceptant zakelijk
Volmacht
Dordrecht (HQ)
ralph@van-loon.nl078-6142222

Renee de Boer-Monster

Acceptant Particulier
Volmacht
Dordrecht (HQ)
renee@van-loon.nl078-6142222

Sharon Morais

Schadebehandelaar
Claims
Dordrecht (HQ)
sharon.morais@van-loon.nl078-2200011

Hilde Oerlemans-Hartendorp

Backoffice
Overvoer/Oversluit
Dordrecht (HQ)
hilde@van-loon.nl078-6142222

Henk Tempelaar

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Dordrecht (HQ)
henk@van-loon.nl06-22373861

Sharon Morry

Acceptant zakelijk
Volmacht
Dordrecht (HQ)
sharon@van-loon.nl078-6142222

Charlotte Teekens

Schadebehandelaar
Claims
Dordrecht (HQ)
charlotte@van-loon.nl078-2200011

Dick Binnekamp

Backoffice
Overvoer/Oversluit
Dordrecht (HQ)
dick@van-loon.nl078-6142222

Debby Kroon

Financieel adviseur
Hypotheken
Dordrecht (HQ)
debby@van-loon.nl06-34492164

Susan Beerman

Telefoniste/receptioniste
Secretariaat/Receptie
Dordrecht (HQ)
susan@van-loon.nl078-6142222

Hanke Konijnenburg-van Houwelingen

Teamleider provinciale polis verwerking
Provinciaal
Dordrecht (HQ)
hanke@van-loon.nl078-6142222

Sharita Soekhram-Jadoenath

Telefoniste/receptioniste
Secretariaat/Receptie
Dordrecht (HQ)
sharita@van-loon.nl078-6142222

Anouk Corstiaensen

Marketing / GRAFISCH VORMGEVER
Marketing & Communicatie
Breda
anouk@van-loon.nl06-34552058

Laura van Heeren

IT-medewerker
Projecten
Dordrecht (HQ)
laura@van-loon.nl078-6142222

Pia Boermann

Administratief medewerker provinciale polisverwerking
Provinciaal
Dordrecht (HQ)
pia@van-loon.nl078-6142222

Ruud Vermeer

Schadebehandelaar
Claims
Dordrecht (HQ)
ruud@van-loon.nl078-6142222

Fiep Schaareman

TELEFONISTE/RECEPTIONISTE
Secretariaat/Receptie
Dordrecht (HQ)
FIEP@VAN-LOON.NL078-6142222

Jordi Louwman

Assistent Financial Controller
Finance
Dordrecht (HQ)
jordi@van-loon.nl078-6142222

Fabienne Huizinga-Lok

Acceptant Zakelijk Volmacht
Volmacht
Dordrecht (HQ)
fabienne.huizinga@van-loon.nl078-6142222

Simone de Jong

Administratief Medewerker Provinciale Polisverwerking
Provinciaal
Dordrecht (HQ)
simone@van-loon.nl

Sietse Rompa

Schadebehandelaar
Claims
Dordrecht (HQ)
sietse@van-loon.nl

Inge Vos

Assistent Controller
Finance
Dordrecht (HQ)

Ruben Roovers

Stagiair Projecten
Projecten
Dordrecht (HQ)

Femke Beerstra

HR Medewerker
HR
Dordrecht (HQ)
femke@van-loon.nl

Laura Eijsermans - Huizinga

Schadebehandelaar
Claims
Dordrecht (HQ)
laura.eijsermans@van-loon.nl0884252100

Jeroen Fokker

Schadebehandelaar
Claims
Dordrecht (HQ)
jeroen@van-loon.nl0884252100

Jolande Uitdewilligen

Telefoniste / Receptioniste
Secretariaat/Receptie
Dordrecht (HQ)
jolande@van-loon.nl076-5658551

Karen van den Berg

Adviseur Zakelijke Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Dordrecht (HQ)
karen.berg@van-loon.nl0884252102

Job Bouwsema

Administratief Medewerker Volmacht
Volmacht
Dordrecht (HQ)
job@van-loon.nl

Anton Harinck

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Dordrecht (HQ)
anton@van-loon.nl0884252160

Daniëlle de Jong

Adviseur Zakelijke Verzekeringen Binnendienst
Verzekeringen
Dordrecht (HQ)
danielle@van-loon.nl+31884252102

Peter Huijbregts

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Dordrecht (HQ)
peter.huijbregts@van-loon.nl0648301190
Geen resultaten gevonden
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Meer WEten?

Neem contact

Met ons op