Van Loon

Rotterdam

Contactgegevens

Adres
Kortekade 58
3062 GT Rotterdam
Openingstijden
Ma - Do: 08:30 - 17:30 uur
Vr: 08:30 - 17:00 uur

Sinds april 2022 zijn we gevestigd in Rotterdam. Niet alleen fijn voor ons, maar ook voor jou! Hierdoor is ons team uitgebreid en beschikken we over nóg meer specialistische kennis en ervaring. Onze collega's kennen namelijk als geen ander de weg in de wereld van hypotheken, verzekeringen én pensioenen. Zowel privé als zakelijk. En dat hoeft helemaal niet moeilijk te zijn. Bij ons krijg je namelijk altijd duidelijk en eerlijk advies én de beste service. Snel, makkelijk en vooral goed. Welkom bij onze vestiging in Rotterdam! 

Meet our team - Rotterdam

0 van de 0 medewerkers.
highlight
Verwijder alle filters

vestiging

Verwijder
Rotterdam

Afdeling

Verwijder
Gefilterd op:
Tag
close icon

Marcel van Loon

Algemeen Directeur
No items found.
Breda
marcel@van-loon.nl06-55848312

Chris Luiijf

Commercieel Directeur
Marketing & Communicatie
Breda
chris@van-loon.nl06-11510604

Esther Langeveld

Adjunct directeur
No items found.
Breda
esther@van-loon.nl06-12557010

Jore Theeuwes

Manager Blauw & Florijn / Financieel adviseur
Management
Breda
jore@van-loon.nl06-51170143

Jonathan Wagter

Vestigingsmanager Rotterdam | Financieel adviseur
Management
Hypotheken
Rotterdam
jonathan@van-loon.nl06-24919401

Andre Meijvis

Manager Hypotheken & Pensioen
Pensioen
Breda
andre@van-loon.nl06-33325152

Ron van Tilburg

Teamleider schade
Schade
Dordrecht (HQ)
ron@van-loon.nl078-6142222

Dimphy Lambregts

Schadebehandelaar
Schade
Breda
dimphy@van-loon.nl078-2200011

Roosje Linders

Schadebehandelaar
Schade
Breda
roosje@van-loon.nl078-2200011

Ayla Ridderhof

Schadebehandelaar
Schade
Dordrecht (HQ)
ayla@van-loon.nl078-2200011

Sharon Morais

Schadebehandelaar
Schade
Dordrecht (HQ)
sharon.morais@van-loon.nl078-2200011

Karin Fens

Schadebehandelaar
Schade
Breda
karin@van-loon.nl078-2200011

Elvira Pott-Kolenbrander

Schadebehandelaar
Schade
Etten-Leur
elvira@van-loon.nl078-2200011

Charlotte Teekens

Schadebehandelaar
Schade
Dordrecht (HQ)
charlotte@van-loon.nl078-2200011

Loulou van Loon

Schadebehandelaar
Schade
Breda
loulou@van-loon.nl078-2200011

Marjolijn van der Maas

Adviseur verzekeringen
Pensioen
Breda
marjolijn@van.loon.nl06-43454342

Joy van Loon-van der Sprong

Pensioenadviseur Binnendienst
Pensioen
Breda
joy@van-loon.nl076-5658551

Anouk Corstiaensen

Marketing / GRAFISCH VORMGEVER
Marketing & Communicatie
Breda
anouk@van-loon.nl06-34552058

Hugo Vlielander

Financieel Adviseur
Hypotheken
Rotterdam
hugo@van-loon.nl06-38574556

Ruud Vermeer

Schadebehandelaar
Schade
Dordrecht (HQ)
ruud@van-loon.nl078-6142222

Siebe Schrijber

Adviseur Zakelijke Verzekeringen
Verzekeringen
Rotterdam
siebe@van-loon.nl06-38159860

Rudi de Jong

Adviseur particulier verzekeringen
Verzekeringen
Rotterdam
rudi@van-loon.nl085 273 67 08
Geen resultaten gevonden
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Meer WEten?

Neem contact

Met ons op